Як працює наша компанія і чому Вам це вигідно

Расположение: 0

Зв’язатися з агентством

ТОВ Агентство нерухомості “Житло” засновано в 2012 році. Ми одне з наймолодших агентств на ринку нерухомості.

Ми не соромимося того що наша компанія настільки молода. Навпаки, – ми пишаємося цим і мають намір позбавити Вас від упереджень.

Наша компанія створена з винятковими цілями домогтися максимально успішної роботи на ринку нерухомості і внести в нього нові позитивні течії, покликані поліпшити ситуацію на ринку і зняти накапливающееся недовіру до агенцій нерухомості, яке виникло завдяки незаконної діяльності «чорних ріелторів»

Ми розробили найбільш вигідну, зручну і наближену до кінцевого споживача систему роботи, при якій всі учасники ринку зацікавлені в успішному співробітництві. При цьому нами створені всі необхідні умови, щоб всі наші нововведення могли успішно працювати.

Наша компанія є офіційним підприємством, має необхідний штат співробітників, офіс, обладнання, логотип і легкодоступну назву, – наш бренд, який просто зобов’язаний користуватися широкою популярністю і успіхом. Наш колектив формується виключно з професіоналів найвищого рівня. Ми професійно надаємо широкий спектр послуг на ринку нерухомості, який розвивається і розширюється.

У нас найдемократичніші умови роботи і до кожного клієнта ми підбираємо індивідуальний підхід, укладаючи з кожним індивідуально обумовлений і найбільш вигідний для кожного конкретного випадку договір. Наші юристи завжди детально і найбільш оптимально прогнозують і дозволяють всі юридичні тонкощі для кожного конкретного випадку і завжди готові прийти на допомогу нашим клієнтам. Ми також проводимо професійну, точну й високопрофесійну оцінку об’єктів і для цього Вам не потрібно окремо шукати експерта, який має сертифікат оцінювача. Він знаходиться тут же в офісі нашої компанії і завжди готовий надати свої високопрофесійні послуги. Вам не потрібно нікуди ходити і вмовляти когось, щоб зібрати необхідний пакет документів. Ріелтори, юристи, менеджери, агенти та експерти нашої компанії все зроблять за Вас, причому швидко, професійно і з максимальною вигодою для клієнта. Ми не беремо ніяких додаткових оплат за нашу роботу. Всі наші професійні послуги закладені у вартість договору, при цьому вартість наших послуг помітно нижче навіть набагато менш вигідних пропозицій конкурентів. Якщо Вам потрібно здати або продати нерухомість, – ми з задоволенням максимально швидко і професійно Вам допоможемо. При цьому ми найбільш повно та об’єктивно, в максимально короткий термін (як правило, протягом 1 робочого дня) проведемо попередню оцінку об’єкта, з’ясуємо кон’юктуру ринку і запропонуємо Вам найбільш вигідні для Вас умови договору. Ми зацікавлені у високому професіоналізмі наших послуг і дорожимо своєю репутацією, – тому наша компанія не веде ніяких закулісних інтриг, не завищує і не занижує вартості об’єктів. Чим більше Ви готові зробити знижку для якнайшвидшої реалізації, – тим менше вартість наших послуг.

Високий професіоналізм, доступність і широкий спектр послуг, – ось наше КРЕДО.

Але це не найголовніші переваги нашої компанії.

Ми переконували Вас, що розробили і впроваджуємо в сферу нерухомості ноу-хау, які покликані зробити невелику революцію на ринку в кращому сенсі цього слова.

І це чиста правда.

Прикладом тому служить організація нашою компанією агентської мережі.

Кожна людина, підприємство, і навіть будь-який клієнт нашої компанії – незалежно від віку, статі, раси, приналежності або статусу може стати нашим Агентом.

Навіщо Вам це потрібно? Все просто.

Агенти нашої компанії, не вкладаючи жодної копійки в її розвиток, отримують досить високі дивіденди від її роботи.

Навіщо нам це потрібно? Теж просто.

Ми хочемо розвиватися і потребуємо розширення сфери послуг і постійному припливі клієнтів. Ми надаємо якісні професійні послуги, затребувані на ринку, а Агент, вносячи навіть саму мінімальну лепту в рекламу, отримує від цього прибуток. Причому дохід цей досить пристойний і навіть від примітивного одноразового рекламного дії може бути стабільним і постійним.

Як це можливо? Все абсолютно просто.

Ви приміром, ставши нашим Агентом, порекомендували потенційному клієнтові скористатися нашими послугами. Потенційний клієнт став реальним і регулярно приносить дохід нашому Агентству користуючись його послугами. Значить Ви точно так само регулярно отримуєте дохід у вигляді відсотків від нашого прибутку. Чим більше клієнтів і більше доходу Агентство отримає за допомогою реклами витікаючої від Вас, – тим більше доходів отримаєте Ви. Ніяких зобов’язань з Вашої сторони при цьому не виникає. Також Ви можете контролювати весь прибуток, який отримає Агентство в результаті Ваших рекомендацій. І це тільки найпростіша і найменш приваблива початкова форма агентського співпраці.

© 2024 - ТОВ "АН "Житло" Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство Нерухомості "Житло"